Niobisoft.eu – Představení

Dobrý den,

rád bych se Vám představil, jsem Filip Římek – zakladatel společnosti Niobisoft.eu. Všemu, co se točí kolem počítačů se věnuji již dvacátým rokem. Mezi mé velké záliby patří právě má rodina, kamarádi a zajisté také má práce, jelikož je to i můj celoživotní koníček.

Věnuji se v tuto chvíli hlavně instalací systémů, sestavováním počítačů a serverů na míru, programováním webů dle potřeb, konzultacemi ohledně IT. Bohaté zkušenosti z oboru jsou dány i tím, že se této zálibě věnuji i profesně. 

Tímto bych Vám všem nabídl své služby, které se hodně asi budou lišit od zajetých společností. Nebudu tu uvádět žádné ceny ani nijaké orientační. Vždy jsem zastával heslo, ohodnoť mě ty. Spousta lidí vždy řekne, tak musíš mít nějakou svou cenu, ale to si já nemyslím. Každý by měl mít v hlavě nějaký úsudek a představu o tom, co to stojí. Tento systém se mi hodně vyplatil v mnoha případech. Kdy i když napoprvé člověk ohodnotil málo i na poměry „kamarádství“, není nic jednoduššího, než mu příště říci ne. Už se mi několikrát stalo, že tito lidé šli jinam a pak se nestačili divit a světe div se, po čase se někteří opět vrátili a hodnotili mou práci úplně jinak – musím říct, že většinou k oboustranné spokojenosti.

No, ale abych tu jen tak „nebreptal“, jistě Vás zajímá s čím mohu pomoci.

Mezi mé hlavní zkušenosti patří jak již bylo napsáno, podrobná analýza potřeb zákazníka  a poté návrh i samotná realizace projektu. Postavit počítač na míru je pro mě brnkačka včetně programového vybavení, taktéž realizovat menší serverové prostředí. Potřebujete přeinstalovat počítač za rozumnou cenu? Máte ho tak pomalý, že se to s ním už nedá vydržet? Přestal Vám prostě stačit výkon vašeho počítače? Není problém, vše dokážeme vyřešit.

Nejde Vám počítač nastartovat? Nerozsvítí se? No, co se dá dělat, ozvěte se a jistě se nám společně povede najít řešení. Potřebujete přehrát data ze starého do nového? Vše, co Vás napadne můžeme prokonzultovat a vyřešit. Slovo nejde – neznám. Vždy to jde, nikdy více, někdy méně úspěšně.

Dříve jsem se zabýval i programováním webových projektů, nicméně nyní v době wordpressu, různých e-commerce systémů a nejrůznějších CMS systémů, to už prakticky není potřeba. Samozřejmě Vám dokážu sestavit e-shop, web vizitku, nebo třeba blog na míru. Jeden z mých posledních projektů byl web trempského festivalu v Hejnicích Jizerská Nota. Jedná se o velmi jednoduchý web, který informuje o této akci.

Dále umím velmi úspěšně měnit touchscreeny a různé další komponenty jako jsou baterie, ovládací tlačítka a podobně na telefonech, tabletech a všemožných takových e-hračkách. V tomto případě jde hlavně o dostupnost komponenty, kterou chcete vyměnit, u touchscreenu/displeje je dostupnost kolem 2-3 týdnů, nicméně Vám mohu zaručit, že cena je oproti konkurenci opět jen a jen na Vás. Nikomu nezapřu cenu komponenty, která jde samozřejmě za zákazníkem, ale cena práce je to s čím si poradíte vy sami. 

Pracuji i pro několik společností jako externí poradce v oblasti informačních technologií, kde mám na starosti, nejen počítačovou techniku, ale i například telefonní ústřednu od Cisca, nějaké ty EET pokladny se také najdou. Hlavní devizou je pro mě asi využívání systému TeamViewer, díky kterému se mohu připojit na Vaše prostředí (s Vaším souhlasem samozřejmě) a poradit případně i po telefonu, mailu, skype, whatsappu, viberu, no prostě jakkoli si vyberete.

Chtěli byste zkusit jiný operační systém, dokážu Vám poradit jak s Linuxem, tak i přechodem na jablečná zařízení a jejich iOS a macOS.

Pokud máte zájem o mé služby neváhejte se ozvat na následujících kontaktech:

Filip Římek
tel: 725 261 506
mail: niobisoft@gmail.com
Fb messenger: m.me/niobisoft.eu
Fb profil: fb.me/niobisoft.eu
Pro obchodní partnery IČ: 7576609

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *